Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
pl: Linki menu z mniejszą wagą są wyświetlane przed linkami z większą wagą.

en: Add new menu link
pl: Dodaj nowy odnośnik do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: Current menu links
pl: Aktualne odnośniki w menu

en: Menu link title and description
pl: Tytuł i opis odnośnika menu
