Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: There was an error saving the menu link.
sv: Det uppstod ett fel vid sparande av menylänken.

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas innan länkar med större vikter.

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.
