Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: There was an error saving the menu link.
tr: Menü bağlantısını kaydederken bir hata oluştu.

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
tr: Ağırlığı küçük olan menü bağlantıları ağırlığı büyük olanlardan önce gösterilir.

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.
