Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
