Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
