Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: There was an error saving the menu link.
el: Υπήρξε πρόβλημα κατά την αποθήκευση του μενού.

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
el: Στοιχεία μενού με μικρότερο βάρος εμφανίζονται πριν από τα στοιχεία με μεγαλύτερο βάρος.

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
