Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: There was an error saving the menu link.
fi: Valikon kohdan tallentaminen ei onnistunut.

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fi: Valikkolinkit esitetään painokertoimen mukaan; pienimmällä painokertoimella varustetut ensin ja suurimmalla viimeiseksi.

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.
