Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: There was an error saving the menu link.
gl: Aconteceu un erro gardando a ligazón do menú.

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
