Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Parent item
he: שורת אב

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.
