Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
