Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​តូច​ជាង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​មុន​តំណ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​ធំ​ជាង ។

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
