Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл
