Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य
