Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг
