Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Parent item
ru: Родитель

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: There was an error saving the menu link.
ru: Ошибка при сохранении ссылки меню.

en: Provide a menu link
ru: Создать ссылку в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ru: Ссылки меню с более легким весом "всплывают" над ссылками более тяжелыми.

en: Shown when hovering over the menu link.
ru: Описание, показываемое при наведении мыши на ссылку меню.
