Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்
