Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు
