Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش
