Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Provide a menu link
uk: Створити посилання в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
uk: Посилання меню з меншою вагою відображаються перед посиланнями з більшою вагою.

en: Shown when hovering over the menu link.
uk: Показуване при наведенні мишею на посилання меню.
