Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
