Multiple Registration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: here
uk: тут

en: Role
uk: Роль

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: edit role
uk: редагувати роль

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>
