Multiple Registration (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: here
fa: اینجا

en: Role
fa: نقش

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>
