Multiple Registration (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: here
pt: aqui

en: Role
pt: Grupo

en: edit permissions
pt: editar permissões

en: edit role
pt: editar grupo

en: @name <em>(locked)</em>
pt: @name <em>(trancado)</em>
