Multiple Registration (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று

en: @name <em>(locked)</em>
ta: @name <em>(பூட்டப்பட்டது)</em>
