Multiple Registration (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: here
ca: aquí

en: Role
ca: Rol

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>
