Multiple Registration (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: here
jv: nag kéné

en: Role
jv: Parāgā

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>
