Multiple Selects (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Fields
da: Felter

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: Multiple Selects list
da: Flervalgsliste
