Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
