Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Filename
be: Назва файла

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
