Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Priority
fr: Priorité

en: Edit
fr: Modifier

en: Add
fr: Ajouter

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Custom links
fr: Liens personnalisés

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Dashboard
fr: Tableau de bord
