Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: Add
oc: Apondre

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Custom links
oc: Ligams personalizats

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
