Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول
