Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: Filename
et: Failinimi

en: Frequency
et: Sagedus

en: Dashboard
et: Töölaud
