Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Dashboard
gl: Panel de control
