Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
