Multiple Sitemap (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Custom links
hu: Egyedi hivatkozások

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Dashboard
hu: Irányítópult
