Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Priority
ja: 優先度

en: Edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Filename
ja: ファイル名

en: Custom links
ja: カスタム・リンク

en: Frequency
ja: 周期的

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
