Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Dashboard
mn: Самбар
