Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव
