Multiple SItemap (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Add
os: Бафтау

en: Filename
os: Файлы ном
