Multiple Sitemap (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: Filename
sv: Filnamn

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
