Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Theme
bs: Tema

en: All
bs: Sve
