Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Theme
ps: ویینه

en: All
ps: ټول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
