Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Article
ur: مضمون
