Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.14) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Article
mg: Lahatsoratra
