Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.19) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ
