Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.19) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Blog entry
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཀྱི་ཐོ་བཀོད་
