Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Article
si: ලිපි

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල
