Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Blog
th: บล็อก

en: Blog entry
th: รายการบล็อก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
