Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
